Рвзновиди смачних хлібів

Veröffentlicht von

Молочний хліб

Інгредієнти:

1 кг борошна

750 г молока

25 г пивних дріжджів

60 г цукру

60 г вершкового масла

Спочатку підготуємо  дріжджі: в мисці подрібнимо пивні дріжджі і розчинимо їх в склянці молока; додамо  трохи цукру, а потім стільки борошна, скільки потрібно для отримання м’якої та еластичної суміші; накриваємо тканиною і поставимо поруч джерела тепла для сприяння ферментації. Тим часом висипимо борошно, що залишилося на кондитерській дошці, в центр додамо  сіль і цукор, потім вершкове масло, нарешті дріжджі, які тим часом і значно збільшилися в обсязі. Ретельно вимісимо, дрібно наливаємо кількість води для отримання гладкої та м’якої суміші, посипаємо борошном і накриваємо тканиною,  що необхідне для закваски. Поставимо хліб в духовку і виймемо один раз золотисто-коричневого кольору (приблизно через годину) їх змастимо водою або молоком або змішаним яйцем з молоком для полірування  хліба.

Pane cafone

Хліб неаполітанський, він схожий на батон, замішений на заквасці. Вага може варіюватися від 1 до 2 кг.

Кампіданський хліб

Ось що пише Марлена Камас у своїй книзі про кухню про сардинців: Пшениця використовується повсюдно на Сардинії для пакування домашнього  хліб твердих сортів пшениці. Вже день поруч з тим, в якому було розпочато приготування хліба промивалося зерно, на яке він буде використовуватися підготувати наступний запас. Із промитого зерна залишимо сушитися, бажано на відкритому повітрі, розсипати на вовняних ковдрах або всередині контейнера. Приблизно через два дні зерно буде очищено від домішок, які не були видалені шляхом промивання, тобто проведено cerridura і prugadura з двома різними типами від cibiru. Тоді зерно було готове перетерте стародавнім сардинським асінарським точильним каменем .Після того, як зерно було подрібнене, отримували різні види борошна за допомогою різних розмірів сит: два види дрібного борошна, що називається скитті, два види висівок, звані поддіні, два види манної крупи, звана симбула. Один із двох видів був цінніший і кращий за інший за якістю борошна. Зі скетті найпоширеніший хліб щоденного споживання називається civraxu.

Готувалися вони з найдрібнішої манної крупи найтонші хлібці та найвишуканішої форми. Його можна було отримати за допомогою різних стадій просіювання також манної крупи, назва simula iscerada, за допомогою якої робили короваї більш цінні з нагоди надзвичайних ювілеїв, весілля. Він був упакований у найкращий мішок темний civraxu вважається рідкісним значенням, з більш грубими висівками, для більш заможних сімей, перш за все  було створено як вид хліба для собак. Увечері напередодні дня призначено зробити хліб, була зроблено операцію arremissi su fromentu, тобто трохи розтопленого квашеного тіста (збережено з минулого разу, щоб служили як дріжджі на наступний раз), дбаючи про те, щоб наступна кількість була добре пропорційна; він готувався також із солі та борошна різних видів; Ми незабаром продовжували роботу. Зазвичай це було не пізніше другої години ночі. Першою операцією була cummossai, тобто змішати борошно з підсоленою гарячою водою. Насамперед замішували манну крупу і готувати найдорожчі хліби, тобто так звані  coccois і maritsosus, потім всі інші. В залежності від якості борошна готували різні види. Після cummossai, тісто змішували з дріжджами, уже підготовленого і придатного для змішування. У цей момент ми почали ciuexi, тобто до більше виснажливої ​​дії, навколо великого столу (і що на кожній кухні він займав найбільш затишне місце і берегли його з особливою ретельністю: називали саmesa po fai su pani, «стіл для приготування хліба») кожен  свій шматок тіста розтягнували і перевертали, час від часу змочуючи несолоною гарячою водою. Так потрібно робити тільки з манною крупою, щоб тісто виходило набагато кращим і ніжнішим. Тим часом пройшла година, і ми зробилм паузу, протягом якої ми випили «каву», в цей момент  вона традиційно обов’язкова. Це була перша частина операції ciuexi. Коли роботи відновили, їх призначили різним людям три основні завдання: частина почалася друга ciuexidura, робота першої повторюється за цінним хлібом, тобто маніпулюємо замкнутими кулаками, натискаючи і вимішуючи тісто. Міститься тісто всередині контейнерів, які називаються scifeddas.

Одна особа взяла на себе опалення печі деревом або бобовим стеблом. До тридцяти років тому найбідніші збирали гній вола чи інших тварин, і вони їх забезпечували, щоб нагріти піч. Коли вважали, що манна паста була опрацьовано достатньо,  її порізали, причому у кожного форма була різна (залежно від повторюваності та навичок жінок, які одні присвятили себе цій роботі). Ті, хто обмазував тісто civraxu, висипали його на стіл, це була куезіада трохи теж, а потім вони утворювали великих плоскі і округлі хліби, називали  civraxus. Все залишилося підходити приблизно на годину. I пічтим часом нагрілася до потрібної температури. Перш за все їх клали в гарячу піч, причому менш цінні хліби розміщували найближче до зовнішньої сторони; в центрі, був розміщені найкращий і найвишуканіший хліб. Приготування тривало близько години. Щоб зробити хліб блискучим, потрібно було змочити його, коли він майже був готовий, а потім знову засунути в піч на кілька хвилин. Приблизно кожні десять днів готували хліб.

Домашній хліб

Інгредієнти:

700 г борошна 0 (або борошна грубого помелу: у цьому випадку тоді використовуйте трохи більше води)

350 г кип’яченої і охолодженої води

25 г пивних дріжджів

50 г оливкової олії (або 2 столові ложки сала, дуже свіжого), за бажанням

чайна ложка цукру (або ячмінного солоду)

10 г йодної солі

100 г борошна змішати з 50 г води,

цукор і 5 г пивних дріжджів

Паштет  ставимо відпочити і залишаємо тісто під кришкою на всю ніч у сухе місце, подалі від протягів. Борошно, що залишилося насипте на кондитерську дошку, зробіть гірку в центрі із діркою і розкладіть заквасковане тісто, розчинене теплою водою, що залишилася і залишки пивних дріжджів. Почніть енергійно вимішувати, тільки додавши сіль після змішування. Необхідно, щоб тісто виходило досить твердим. Збивайте раз у раз качалкою,  щоб тісто було дуже гладке. Сформуйте в бутерброди, батон або інші спеціальні форми і залиште підніматися ще на 30 хвилин випікайте в розігрітій до 220° духовці, поставивши хліб на великій сковороді, покритій

папером для випічки (пергаментний) на 15 хвилин; знизьте температуру до 190 ° і продовжувати ще 30 хвилин, залежно від розміру хліба. Подавайте лише один раз, і хліб буде теплим. Звичайно, якщо у вас є піч на дровах, результат буде набагато кращим.

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert